No-Limit vs Limit – Strategia Kiedy grasz bez limitu, możesz grać agresywnie i obstawiać tyle, https://swiatpokera.com/ ile chcesz. Ponieważ masz nieograniczone pieniądze, mniej prawdopodobne jest, że zostaniesz zastraszony przez gracza z ogromnym stosem. Jest to fantastyczne, jeśli masz ograniczony budżet, a także oznacza, że możesz zagrać wiele rąk w krótkim czasie. Jeśli chcesz zwiększyć swoją stopę godzinową, będziesz w stanie to zrobić, grając więcej rąk.

W limitie nie możesz postawić więcej, niż masz, a to może prowadzić do sytuacji, w których czujesz, że grasz w rękę, a następnie musisz czekać, aż ktoś się złoży. Oznacza to, że będziesz mógł podjąć bardziej zrelaksowane podejście i możesz być bardziej strategiczny w kwestii zakładów. W żadnym przypadku możesz grać tyle, ile chcesz i nie będziesz musiał płacić nic, aby grać. Z bez limitu, można postawić tyle, ile chcesz i nigdy nie wyczerpać żetonów.

Oznacza to, że prawdopodobieństwo losowania będzie takie samo, bez względu na to, ile pieniędzy postawisz. Trudno to jednak zrozumieć, ponieważ gracz z lepszą ręką nie wie, którą rękę trzyma przeciwnik. Ile powinienem postawić? Ci gracze bez limitu mają najmniejszą przewagę, ponieważ grają w każdą rękę bez pojęcia o ręce przeciwnika. Aby być naprawdę pewnym, że wygrasz, musisz postawić ogromną stawkę.

Możesz jednak pomyśleć, że postawienie 1 lub 2 centów może wystarczyć, aby wygrać z dobrym zakresem odsetek. Kwota, którą musisz postawić, aby upewnić się, że wygrasz przeciwko innej ręce, jest tematem badań i studiów od co najmniej 1912 roku i nadal nie ma jednoznacznej odpowiedzi. To oznacza, że można grać swoje karty i grać je dobrze. Możesz również blufować więcej, ponieważ nie ma limitu na to, ile możesz postawić Możesz postawić więcej pieniędzy, a mniej prawdopodobne jest, że poczujesz się zastraszony przez duży stos.

Dzięki temu łatwiej jest grać agresywnie i grać na swoje mocne strony. Podczas ćwiczeń istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby poprawić swoją grę. Spróbuj usunąć konto ćwiczeń, które nie używa rake do gry w ręce (takie jak PokerStrategyPro lub PlayPoker). To pokaże ci, jak byś grał, gdyby oprogramowanie nie wpływało na to, abyś podnosił lub blufował w pewnych momentach. Kiedy się tego dowiesz, będziesz miał lepsze pojęcie o tym, kiedy powinieneś blufować, a kiedy nie powinieneś blufować.

Dowiedz się, jak twoi przeciwnicy grają w ręce, takie jak ciasne lub luźne. Będziesz czytać ludzi znacznie lepiej, gdy będziesz w stanie podjąć małe działania, gdy się zdarzą. Być może zamiast sprawdzać, mogą się zmęczyć lub muszą wyciągnąć trochę powietrza.

The following two tabs change content below.

Taisha Angelini

Latest posts by Taisha Angelini (see all)

Taisha Angelini Asked question July 3, 2023